Comisii metodice

COMISII METODICE & CATEDRE 2013-2014

Comisia metodică a învăţătorilor
şeful comisiei metodice I – IV : Haș Vasile  
membrii comisiei: 1.  Haş Doina

2.  Dehelean Florica

3.  Bodiu Lavinia

4.  Iova Floare

5.  Grecu Mirela

6.  Haş Vasile

7.  Sava Florina

8.  Lerințiu Simona

9.  Cioara Claudia

10. Sălăgean Florian

11. Gruia Felicia

12. Urghe Maria

13. Paina Ramona

14. Herpuț Maria

15. Nuțiu Adina

16.Bora Florina

17.Drimbe Gabriela

18.Toma Daniela

 

Comisia metodică a diriginţilor
şeful comisiei: V –VIII: Filip Cornelia  
membrii comisiei: 1. Galea Liviu

2. Petruț Monica

3. Filip Cornelia

4. Purza Lavinia

5. Harizomenov Adina

6. Maghiar Adina

7. Țirban Laura

 8. Dumiter Gabriela

9. Buftea Bercea Claudia

10. Neagrău Mariana

11. Zgimbe Mihaela

12. Neacș Evelina

13. Luncan Paraschiva

14. Zaha Monica

 

Comisia metodică a diriginţilor
şeful comisiei: IX – XII: Foltuț Adriana  
membrii comisiei: 1. Illyes Lajos

2. Boeriu Romulus

3. Buz Ramona

4. Mitran Alina

5. Păfucan Rodica

6. Iova Gheorghe

7. Foltuţ Adriana

8. Popescu Rândunel

 9. Bot Alin

10. Lung Ioan

11. Sabău Gabriela

12. Caramete Slava

13. Galea Florentina

14. Trancău Vasile

15. Handra Gheorghe

16. Bejan Ioan

 

Catedra de limba şi literatura română:
şeful şeful catedrei: Foltuț Adriana  
membrii comisiei:       1. Nagy Zoița

2. Handra Gheorghe

3. Foltuţ  Adriana

4. Ilieș Roxana

5. Zgimbe Mihaela

 

6. Buz Ramona – Angela

7. Filip Cornelia

8. Dumiter Florica

9. Maghiar Adina

10.Purza Lavinia

 

 

Catedra de limbi moderne:
şeful catedrei: Petruț Monica  
membrii comisiei: 1. Pap Angela

2. Iancău Erika

3. Petruţ Monica

4. Herdean Ioan

5. Pătcaş Anca

6. Vlad Claudia

7. Ardelean Alexandra

8.Țirban Laura

9. Harizomenov Adina

 

 

Catedra de matematică:
şeful catedrei: Lung Ioan  
membrii comisiei: 1.  Lung Ioan

2.  Galea Liviu

3.  Neacş Evelina

4. Bot Alin

5. Buftea Claudia

6. Maghiar Eva

 

Catedra de ştiinţe (fizică, chimie,  biologie)
şeful catedrei: Păfucan Rodica  
membrii comisiei: 1. Boeriu Romulus

2. Trăncău Vasile

3. Iova Gheorghe

4. Cociubei Marinela

5. Păfucan Rodica.

6. Zaha Monica     

 

Catedra de socio – umane:
şeful catedrei: Sabău Gabriela  
membrii comisiei: 1. Mitran Alina Oana

2. Ciupa Anca

3. Crețu Petrică

4. Sabău Gabriela

5. Popescu Rîndunel

6. Caramete Slava

7. Ilies Ciprian

8. Nagy Iudith

 

  9. Moldovan Oana

10. Bejan Ioan

11. Mureșan Ramona

13. Rif Maria Romana

14. Barbu Niculina

15. Țig Alin

 

 

Catedra de informatică şi  tehnologii:
şeful catedrei: Galea Florentina  
membrii comisiei: 1. Illyes Lajos

2. Galea  Florentina

3. Canahai Dana Maria

4. Luncan Paraschiva

5. Bercea Maria

 

 

Catedra de educaţie fizică şi sport:
şeful catedrei: Popescu Marius  
membrii comisiei: 1. Popescu Marius

2. Zsigmond Mariana

3. Stepan Ioan

4. Neagrău Maria

5. Rigău Cornel

6. Popescu Marius Jr.

7. Simina  Cristina

Faci un comentariu sau dai un răspuns?